Çırpıcı Evden Eve Nakliyat

Evden eve ve ofisten ofise nakliyat hizmetlerimiz hızla devam ediyor. Daha önceki yazılarımızda size Zeytinburnu’ndan epeyce bahsettik ancak bildiğiniz gibi ilçemiz her açıdan bir merkez özelliğinde olduğu için anlatılacak şey de çok oluyor.

Bildiğiniz gibi nakliyat hizmetlerimiz İstanbul’un ve Zeytinburnu’nun her noktasında hızla devam ediyor. Çırpıcı da yıllardır birçok müşteri edindiğimiz bir mahalle. Mahalleye adını veren Çırpıcı Çayırı 5. yüzyıldan sonra gözde bir mesire yeri olmuştur. Çırpıcı Çayırı, bu özelliğini Cumhuriyetin ilk yıllarında da korumuş ve o dönemde de ilgi gören bir mesire yeri olmaya devam etmiştir.

Zeytinburnu tramvay ve metro durağı buradadır. Tramvayla Bağcılar ve Kabataş yönüne gidilebilmektedir. Her gün binlerce yolcu buradan geçmektedir. Ayrıca Çırpıcı Çayırı’nda piknik ve koşu yapılabilecek birçok yeşil alan vardır.

Siz de hızlı, kaliteli ve güvenilir nakliyat hizmetini uygun fiyata bulmak istiyorsanız hemen arayın yardımcı olalım. Evden eve ve işten işe nakliyatta öncü olmaya ve siz değerli müşterilerimizin yardımına koşmaya devam edeceğiz.

Hoşçakalın..