Zeytinburnu’nda Hizmetinizdeyiz

Yirmi yıldır evden eve nakliyat işi yaptığımız Zeytinburnu, İstanbul’un yerleşik ilçelerinden biridir. 13 mahallesi olan Zeytinburnu’nun günümüzde nüfusu 300.000 civarındadır. Çırpıcı, Seyitnizam, Telsiz ve Topkapı semtleri ilçenin ana hatlarını oluşturmaktadır ve ilçe doğusunda Fatih, batısında Bakırköy, kuzeyinde Bayrampaşa, güneyinde ise Marmara Denizi ile çevrilidir. Uzun yıllar Fatih ve Bakırköy ilçeleri tarafından yönetilen Zeytinburnu, 1957 yılında İstanbul’un 14. İlçesi olmaya hak kazanmıştır.

Ne ararsan var diyebileceğimiz bu ilçe İstanbulluların da uğrak mekanlarından. Özellikle ulaşım imkanları açısından oldukça zengin olan ilçede İstanbul’un en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Marmara Forum da bulunuyor. İlçenin eski mahallelerinde kentsel dönüşüm hızla devam ederken birçok yeni yaşam alanı da ilçeye kazandırılmış oluyor. Sosyal açıdansa belediyenin birçok sosyal tesisinin yanında özel işletmeler de bu açığı kapatıyor. Zaten komşu ilçelerin büyüklüğünden ve imkanlarından da Zeytinburnu sakinleri kolayca faydalanabiliyor.

Alanur Nakliyat olarak biz de bu güzel ilçedeki her çeşit taşıma işinizde yardımınıza koşuyor, evden eve ve işten işe nakliyat hizmetlerini sizlere hızlı, güvenilir ve ucuz bir şekilde sunuyoruz. Siz de taşınırken rahat etmek istiyorsanız 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Görüşmek üzere..