Ulaşım Denince Zeytinburnu

Yıllardır işimizi zevkle yaptığımız ve geniş bir çevre edindiğimiz Zeytinburnu ilçesi ulaşım imkanlarının bolluğuyla göze çarpıyor. İş, eğitim, turizm güzergahları için kullanılan neredeyse bütün ulaşım araçlarının kesişim noktasındaki Zeytinburnu’na sizler gibi birçok müşterimizi taşıdığımız için biz de uzun süredir ilçeye aşinayız.

Metro, metrobüs, tramvay, otobüs ve minibüs duraklarının bir arada olduğu Zeytinburnu’ndan içerisinde birçok İstanbullu geçmekte ve bu toplu taşıma olanakları ilçe halkına da büyük kolaylıklar sağlamakta.

M1 Yenikapı-Havalimanı Metrosu
Şehirdeki Tüm Metrobüs Hatları

İstanbul’u boydan boya dolaşan metrobüs ve yolculara birçok aktarma imkanı sunan (M1-B, M2, Metrobüs, Marmaray) metrosuyla Zeytinburnu, İstanbul’un ilçeleri arasında ulaşım açısından göze çarpmayı hakediyor.

T1 Bağcılar-Kabataş Tramvay Hattı
İETT Otobüsleri
Kazlıçeşme Marmaray

Marmaray’ı kullanarak kıtalararası bir yolculuk yapabileceğiniz gibi T1 Tramvay Hattı’nı kullanarak da T4, M1, F1 gibi hatlara rahatlıkla aktarma yapabilirsiniz. Ayrıca belediye otobüsleri de Alanur Nakliyat’ın evden eve nakliyat hizmetleri gibi İstanbul’un neredeyse her noktasına sizleri taşıyabiliyor.

Kısacası Zeytinburnu içerisindeki birçok farklı imkanla siz müşterilerimiz için bir cazibe merkezi haline gelirken biz de Zeytinburnu’nun tüm mahallelerinde sizlere taşınmayla ilgili her türlü desteği sunuyoruz. Bir başka yazıda görüşmek dileğiyle, hoşçakalın..