Marmara Forum da Zeytinburnu’nda

Uzun yıllara dayanan tecrübemizle sizlere hizmet verdiğimiz ilçelerden biri de Zeytinburnu. Daha önceki yazılarımızda bahsettiğimiz gibi Zeytinburnu birçok farklı imkana sahip oluşuyla İstanbul’un diğer birçok ilçesinden önde bulunuyoru. Eğitim, ulaşım gibi konuların yanında alışveriş de büyük önem arz ediyor.

Marmara Forum Alışveriş Merkezi ya da kısaca  Marmara Forum 300 markasıyla 2011 yılında açıldı. 375 bin metrekarelik alanı ve 135 bin metrekarelik kiralanabilir alanı bulunan bu devasa AVM, İstanbul’un heryerinden ve yurtdışından her gün binlerce müşteriyi ağırlamakta.

Türkiye’nin en büyük Carrefour, Bauhaus, D&R, Decathlon, Cinemaximum, H&M markalarına sahip olan alışveriş merkezi 5000 metrekarelik terası, spor salonu, yıl boyu süren ulusal ve uluslararası etkinlikleri ile her yaştan ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

Siz de Zeytinburnu’nda yaşamak, bu birbirinden güzel olanaklara sahip olmak istiyorsanız biz yanınızdayız. Her türlü taşıma işinizde uzman personelimiz ve müşteri merkezli hizmet anlayışımızla Zeytinburnu ve İstanbul’un her noktasında 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Mutlu yarınlarda görüşmek dileğiyle.. Hoşçakalın.