Zeytinburnu Semtleri

Yeni bir yazıdan daha herkese merhaba. Sıcak yaz günlerinde taşınma işlerinizin çoğaldığını ve zorlaştığını biliyor, İstanbul’un neresinde olursanız olun yedi gün yirmi dört saat yardımınıza koşuyoruz.

Bugün sizlere yirmi yılı aşkın süredir taşımacılık yaptığımız ve işimizden büyük keyif aldığımız bir ilçe olan Zeytinburnu’nun semtlerinden bahsedeceğiz. İlçedeki semtler listemizde dört isim var; Topkapı, Çırpıcı, Seyitnizam ve Telsiz semtleri.

İsmini eski İstanbul’u çevreleyen surlardaki bir kapıdan alan semt şehrin en eski yerleşim yerlerinden biridir ve bizim de yıllardır müşterilerimize zevkle hizmet verdiğimiz bir semttir.

Çırpıcı mahallesi ise daha önceki bir yazımızda bahsettiğimiz ulaşım türlerinin hepsine ev sahipliği yapan, ilçenin E-5’e yakın kısmında bulunmaktadır. Belirttiğimiz gibi ulaşım imkanlarının çokluğu sebebiyle birçok İstanbullunun uğrak yeri olan Çırpıcı bölgesi evden eve taşımacılık açısından da çokça çalıştığımız bir semt.

Seyitnizam ise Cevizlibağ ve E-5’e en yakın aynı zamanda kentsel dönüşüm kapsamında yeni bir çehreye kavuşması beklenen bir Zeytinburnu semtidir. Telsiz semti de ekiplerimizin iyi bildiği ve geçmişte birçok müşterimize yardımcı olduğumuz bir semttir.

Siz de kaliteli ve güvenilir bir evden eve nakliyat hizmetini hızlı ve uygun fiyata bulmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.